+90 (532) 523 76 24 destek@avrota.com

Karadağ'a Yatırım Rehberi

Karadağ’a yatırım yapma konusunda kararlıysanız, vakit kaybetmeden rehberimizi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sayın Yatırımcımız,

Avrota olarak,tüm bilgi birikim ve tercübemizle sizlerin Karadağ’daki yatırım ve yaşam planlarınızda yanı başınızda olmak istiyoruz.

Hizmetlerimizle, amaçladığınız her türlü yatırımınızı planlar, her aşamasında sizleri bilgilendirir ve neticelendiririz. İhtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti verecek kabiliyete ve ekibe sahibiz.

Türkçe konuşan ekibimiz Karadağ’da bulunduğunuz sürece size refakat etmekten mutluluk duyacaktır. Yardımcı olabildiğimizi umar yakın gelecekte vereceğiniz kararlarda bir arada olmayı isteriz.

Saygılarımla,

Bilal Uğurlu

Avrota Türkiye Genel Koordinatörü

Neden Karadağ?

3 en önemli etken
R

Avrupa Birliğine Üyelik

Avrupa Birliğine üyelik hakkı kazanacak olan Karadağ’da yapacağınız yatırım ve oturum ile aile üyelerinizle birlikte AB ülkelerinde serbest  ticaret, oturum, çalışma ve serbest dolaşım hakkı kazanırsınız.

R

%9'luk Kurumlar Vergisi

Karadağ’da yapacağınız yatırım ile  dünya çapında %9 luk kurumlar vergisi avantajıyla iş yapabilme olanağına sahip olursunuz.

R

Eşit Haklar ile Güvence

Karadağ’da yapacağınız yatırımlar, yerli yatırımcı ve kişiler ile eşit haklara sahip olurken, AB ülkeleri, EFTA ülkeleri, CEFTA ülkeleri, Türkiye, Rusya, Ukrayna ile yapılmış olan Serbest Ticaret Anlaşmaları kapsamında da güvence altında olacaktır.

Karadağ'a Yatırım Rehberi

Dikkatinize Karadağ’da şirket kurulumu, oturumu, gayrimenkul satın alma ve diğer bilgilere dair ücretsiz rehberimizi sunmaktayız. 

.